Saltek

Úvod / Dodavatelé / Saltek

saltek_logo


SALTEK® je přední českou společností specializující se na vývoj a výrobu ochran proti přepětí. Nabízí komplexní sortiment svodičů bleskových proudů a přepěťových ochran typ 1 až 3 podle ČSN EN 61643-11 a přepěťových ochran pro informatiku, měření a regulaci a telekomunikace.

Saltek_budovaVýrobky SALTEK® zajišťují ochranu před atmosférickým i technologickým přepětím a tím přinášejí bezpečnost a bezproblémový chod technologií, strojů a spotřebičů v průmyslu, telekomunikacích, datových centrech, kancelářských budovách i v běžných domácnostech.

SALTEK® působí na českém trhu již od roku 1995. Sídlo firmy je v malebné polabské krajině v Ústí nad Labem. Úspěšné obchodní aktivity v zahraničí, v mnoha zemích třech kontinentů zajišťují dceřiné firmy SALTEK TRADE a SALTEK Slovakia.

Základem dynamického rozvoje firmy je vlastní vývoj výrobků. Tým zkušených vývojových expertů pracuje v testovací vývojové laboratoři s unikátními přístroji a technologiemi. Pro vývoj výrobků jsou používány nejmodernější materiály, konstrukční postupy, technologie a měřicí metody. Výroba je vybavena automatizovanými a robotickými pracovišti.

slp-275_v_3s_1SALTEK® klade důraz na kvalitu, ale i na design výrobků. Řada ochran proti přepětí s unikátním barevným značením byla oceněna designérskou cenou Red Dot® 2014.

SALTEK® jako moderní progresivní společnost v oblasti elektrotechniky staví svůj image na osobní odpovědnosti zaměstnanců za kvalitu a spokojenost zákazníků.

Nejdůležitějšími cíli jsou zejména:

  • Nejvyšší technická úroveň výrobků
  • Maximální kvalita, bezpečnost a spolehlivost výrobků
  • Spokojení zákazníci

SALTEK® má zavedený integrovaný systém řízení IMS, dle mezinárodních standardů, který se skládá ze systému řízení kvality podle ČSN EN ISO 9001, systému řízení ochrany životního prostředí podle ČSN EN ISO 14001 a systému řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci podle OHSAS 18001. Systém IMS každoročně prověřován externí auditorskou firmou TÜV NORD Czech.

Ostatní