STRO.M PROPAGACE

Úvod / Dodavatelé / STRO.M PROPAGACE

Profil a historie firmy STRO.M Propagace

onas_fotoBezpečnostní tabulky firmy STRO.M Propagace s.r.o. jsou určeny pro malo- i velkoodběratele. Tabulky se vyrábí na sítotiskovém stroji, což zaručuje dostatečnou přesnost tisku a hlavně životnost. Firma tiskne na zahraniční samolepící fólie, barvou, která odolává povětrnostním vlivům a znečišťujícím látkám, s výjimkou nitroředidel. Mezi další výhody patří: stálobarevnost více než 5 let, snadná a rychlá montáž.

Dále společnost nabízí i plastové bezpečnostní tabulky (především formáty A3 a A4), které mají všeobecně menší životnost a složitější montáž. V případech, kdy je nutné použít plastové tabulky (např. montáž na porézní povrchy, ploty nebo jako přenosné tabulky), doporučuje a dodává ke stávajícím samolepícím tabulkám plastové podklady. Tím se několikanásobně zvýší životnost tabulek oproti klasickému plastovému provedení.

Souběžně s tímto stěžejním programem zajišťuje výrobu reklamních samolepek, výrobních štítků, billboardů, řezané grafiky, vizitek a případně i bannerů. Velkoplošný tisk jim umožňuje realizovat na samolepící folii i barevnou fotografii a složitější grafiku a je tedy schopna pro vás vyrobit velkoplošné samolepící plakáty, materiály pro výlohy či firemní štíty.

Od roku 2007 je, jako jediná firma v ČR, vyrábějící bezpečnostní tabulky, která zavedla a udržuje systém managementu jakosti splňující požadavky ČSN EN ISO 9001:2009 a je tedy držitelem certifikátu.

Historie

Firma STRO.M Propagace s.r.o. vznikla v roce 2002, z firmy STRO.M, která vyrábí a prodává od roku 1993 bezpečnostní tabulky. Souběžně s tímto stěžejním programem zajišťuje výrobu reklamních samolepek, výrobních štítků, billboardů, řezané grafiky, vizitek a případně i bannerů.

Po zakoupení velkoplošného tiskového plotru Mimaki CJV30-130, který je kombinací rychlé tiskárny a řezání s vysokou kvalitou výstupu, je schopna realizovat na samolepící fólie i barevné fotografie a složitější grafiku až do šíře 1,3 m.

Od roku 2007 firma zavedla a udržuje systém managementu kvality v oboru polygrafická výroba, splňující požadavky ČSN EN ISO 9001:2009.