SOLIGHT HOLDING

Úvod / Dodavatelé / SOLIGHT HOLDING

Solight_logo_barevne_web


Společnost Solight byla založena v roce 2009 se zaměřením na dovoz zboží a jeho následnou distribuci v sítích obchodních řetězců a klasických velkoobchodů i maloobchodů.

Počátkem roku 2010 získala společnost Solight postupně zastoupení značek Case Logic, Bandridge a One for All pro Českou a Slovenskou republiku, čímž se stala významným dodavatelem na poli distribuce AV a elektro příslušenství.

Obchodovaný sortiment se rozšířil i o další komodity značek BrondiD-Clean,SanyoJCBClingo, LenspenJoy a vlastní značku Solight.

dt06V roce 2012 se společnost Solight rozhodla vstoupit také na polský trh. V témže roce rozšířila své portfolio značek i o Dyson, čímž přenesla svůj zájem z elektro příslušenství rovněž na spotřebiče.

V únoru 2013 získala výhradní zastoupení a rozšířila tak svou nabídku o novou značku Tucano specializující se na obaly na notebooky, tablety a čtečky e-knih.

Výrobci Solight

eneloop_2eneloopeneloop_logoV roce 2005 uvedla společnost Sanyo na trh nový výrobek, který skoncoval s nevýhodami běžných nabíjecích baterií. eneloop spojuje špičkovou technologii moderních nabíjecích Ni-MH baterií s výhodami běžných nenabíjecích alkalických baterií. Baterie eneloop po svém uvedení na trh znamenala revoluci ve svém segmentu.

Výsledkem je již z výroby přednabitá dobíjecí baterie, která je ihned připravená k použití a svou kapacitu si udrží i po letech skladování. Navíc spoří svým uživatelům náklady, poskytuje vysoký výkon, šetří životní prostředí a nabízí široké spektum použití.

V současnosti značka eneloop patří do skupiny Panasonic, která v roce 2009 odkoupila majoritní podíl akcií společnosti Sanyo.

Průvodce bateriemi Eneloop

Technologie Eneloop

jcb_logoJCB_baterieJCB je světoznámou značkou v oblasti stavebních strojů, stavební techniky a elektrického nářadí. Technologii i sílu a energii svého jména nyní přenáší i do spotřebitelských a industriálních baterií.

JCB = KVALITA
Testování kvality baterií v porovnání s konkurencí prováděla prestižní globální inspekční společnost BUREAU VERITAS mající téměř 900 poboček po celém světě. V konkurenci vybraných známých značek se JCB baterie (alkalické i zinko-uhlíkové) vždy umístily na čelních místech.

Průvodce bateriemi JCB


Ostatní

Ostatní

Energetické štítky naleznete na této stránce