Rendl light studio

Úvod / Dodavatelé / Rendl light studio

rendl


Firma RENDL LIGHT STUDIO se specializuje na prodej svítidel německé značky BIG WHITE LIGHTING. Tato značka nabízí široký sortiment moderních svítidel, spojuje elegantní minimalistický design s německou precizností a kvalitou. Zahrnuje širokou škálu osvětlení, vhodné pro domácí i komerční projekty. Je známá převážně technickými svítidly určenými do moderních interiérů, kanceláří, obchodů a pracoven.

Zářivý svět svítidel. Jedinečné spektrum originálních svítidel pro každý prostor

Světlo představuje základní lidskou potřebu. Nejenže umožňuje vnímat předměty kolem nás, ale podstatně ovlivňuje naši náladu, pocity a aktivitu. Osvětlení a svítidla, vnitřní nebo venkovní, tvoří také výrazný architektonický prvek. Moderní svítidla ve všech svých podobách splňují nejnáročnější funkční požadavky, odráží v sobě vývoj vyspělých technologií a materiálů. Prestižní svítidla jako taková jsou nepostradatelnou součástí designu 21. století.

bydleni-dum-byt-moderni-koupelna-kuchyne-ikea-majitelka-facebook-(4)-5097e1818097e_680x454Originální svítidla přinášejí propracovaná řešení, čisté tvary a důmyslné materiály. Aktuální trendy využívají kontrastu – světla a stínu, tvarů, barev i použitých materiálů. V nabídce svítidel tak najdete nadčasový hliník, luxusní chrom, lakovaný kov nebo polykarbonát, současně nechybí ani textilní prvky.

Tradiční sklo nabývá podoby skleněných korálek a ozdob. Svítidla zpestřuje čiré, opálové nebo satinové sklo, textura namrzlého skla a mnohé další pozoruhodné motivy. Nadčasový design svítidel skýtá elegantní řešení i nádech romantiky.

Ať již hledáte atraktivní svítidla pro obývací prostory a vstupní halu nebo praktická svítidla pro kuchyň, koupelnu nebo kancelář, v široké paletě originálních svítidel si vždy vyberete. Inteligentní světelná řešení osvětlí schodiště, chodbu nebo šatnu. Dokonalé osvětlení prostoru doplní dekorativní svítidla, stolní a stojanové lampy nebo vestavná a zápustná svítidla.