RABALUX

Úvod / Dodavatelé / RABALUX

logo_rabalux


Máme pro Vás pestrou nabídku všeho, co by mohlo prosvětlit a osvětlit Vaše obydlí. V dnešní době neplní svítidlo už jen úlohu osvětlení místnosti. Stává se doplňkem interiéru nebo exteriéru a podílí se na celkové atmosféře svým svitem, barvou i designem. Při výběru svítidla se proto musí brát ohled na spoustu detailů. Samozřejmě v první řadě rozhoduje vzhled svítidla, ale dále také jestli je jeho osvětlení dostatečné a příjemné. Zajímat nás bude určitě i to, zda je bezpečné a ekonomické.

2886Za 20ti letou značkou RABALUX stojí firemní skupina disponující se stabilním finančním zázemím a mezinárodními provozními zkušenostmi. Centrum podnikání se nachází v nejdynamičtěji se rozvíjejícím městě Maďarska, ve městě Győr. I logistické centrum podniku, který je od roku 2002 přítomen v několika evropských zemích, bylo umístěno právě zde: společnost obsluhuje svou stále více se rozšiřující partnerskou síť ze 7200 m² skladové základny. Dynamický rozvoj podnikové skupiny – disponující s konsolidovanými ročními tržbami ve výši 14 milionů Eur – je nepřetržitý, vedle provozu 8 dceřiných společností ve svém vlastnictví, podnik exportuje své produkty do dalších 9 zemí.

Vedle svítidel, které jsou určeny pro maloobchodní prodej, je značka RABALUX, co se týče klasických a energeticky úsporných světelných zdrojů, synonymem spolehlivosti a optimálního poměru cena-kvalita. Každoročně se obnovující produktové portfolio odpovídá i nejnovějším trendům zařizování interiéru, avšak v našem značkovém produktovém katalogu, který obsahuje skoro 1500 produktových položek, mohou najít interiérová a exteriérová svítidla i obdivovatelé klasických trendů.

R2839RABALUX se zabývá otázkou zajištění kvality ve zvýšené míře. Každý produkt, vyrobený a distribuovaný společností RABALUX v plné míře odpovídá příslušným předpisům norem Evropské Unie (EN 60598), čehož je i důkazem symbol CE, uvedený na obalu.