Osmont

Úvod / Dodavatelé / Osmont

osmont


Firma Osmont,s.r.o. se zabývá již 20 let výrobou svítidel, která jsou určená pro osvětlování interiérů i exteriérů.

23aczHlavní nabídkou jsou svítidla s ručně vyráběnými stínítky z třívrstvého opálového skla. Výrobní program tvoří svítidla přisazená, tzn. stropní a nástěnná, i svítidla závěsná.
V celém sortimentu je nabídnuta široká škála světelných zdrojů. Svítidla mohou být vybavena i vysokofrekvenčními senzory nebo nouzovými jednotkami.

Firma Milan Šenkýř – Osmont byla založena v roce 1991. Od roku 2003 je jejím nástupcem a pokračovatelem firma Osmont,s.r.o. . Firma se nachází v obci Hybrálec v blízkosti města Jihlavy, kde sídlí od roku 1997. V roce 2006 byla k objektu firmy přistavěna nová hala pro montáž a expedici a sklad. V nové budově se nachází administrativní prostory a vzorkovna.

  • Vývojový a výrobní program firmy je tradičně zaměřen na svítidla s ručně foukaným třívrstvým sklem Triplex opál s matovaným povrchem.
  • Druhou skupinou produktů jsou exteriérová stropní a nástěnná svítidla, u kterých byla v posledních letech nahrazena skleněná, křišťálová stínítka stínítky z polykarbonátu.

789bczSvítidla s opálovým sklem jsou vhodná k osvětlení interiérů. Jsou určena pro montáž na stěnu i strop. Součástí výrobního programu jsou i závěsná svítidla. Stínítka svítidel jsou přichycena dvoupolohovými sklapovacími držáky, které si získaly u uživatelů velkou oblibu. Díky nim lze stínítka snadno montovat i demontovat.

Konstrukce svítidel umožňuje oživit design dekorativními doplňky ze dřeva nebo kovu.

Uživatel má také možnost výběru použitého zdroje světla. Může zvolit klasické žárovkové provedení nebo úsporné zářivkové zdroje.

Firma pravidelně představuje nové typy interiérových i exteriérových svítidel na mezinárodních veletrzích v Česku i v zahraničí.

Distribuce celého sortimentu firmy Osmont se děje prostřednictvím specializovaných velkoobchodů svítidly, popř. velkoobchodů i maloobchodů s elektrotechnikou.