NOARK ELECTRIC

Úvod / Dodavatelé / NOARK ELECTRIC


Společnost NOARK Electric je celosvětová firma s globálním působením zabývající se vývojem, výrobou a distribucí elektrotechnických přístrojů a komponentů.

noark_01Společnost je součástí nadnárodního koncernu s více než 25 tisíci zaměstnanci. Regionální centra v Šanghaji, Praze a Chicagu řídí aktivity na jednotlivých kontinentech. NOARK Electric investoval miliony eur do vlastního produktového vývoje a pracuje s nejnovějšími technologiemi a výrobními prostředky. Na celosvětový elektrotechnický trh přináší zcela novou příležitost, nadstandardní záruky a bezkonkurenční péči pro zákazníky a obchodní partnery.

Společnost NOARK klade důraz na následující body:

  • Vlastní vývoj a technologie

NOARK nabízí široké portfolio vysoce kvalitních výrobků pro Vaši elektroinstalaci. Produkty se vyrábějí na bázi vlastních technologií. Do výzkumu a rozvoje výrobků NOARK každoročně investuje obrovský kapitál.

  • Nadhled a praktičnost

Cílem společnosti není vyrábět pouze standardní výrobky, chce se přiblížit technologiím budoucnosti. Její tým inženýrů denně hledá nové možnosti technických a technologických řešení. Výrobky se vyvíjejí i s ohledem na pohodlí při jejich instalaci. Jednoduše nainstalovat, snadno a spolehlivě fungovat – to je její motto.

  • Nejmodernější výrobní postupy

Důraz na rozvoj je vyjádřen desítkami registrovaných patentů. Jakmile je produkt certifikován, vyrábí se v moderních továrnách, které jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi. Tím je zajištěna perfektní kvalita a životnost našich výrobků. NOARK Electric dodržuje zásady pro ochranu životního prostředí a environmentální politiku.

  • Pětiletá záruka

svodic-prepeti-noark-trida-12-bc-iimp125-ka-uc275-vac-4pol-ex9ue-103342_1416Vysokou odolnost dokazuje počet spínacích cyklů, který výrazně převyšuje hodnoty požadované standardy. Dalším důkazem kvality je skutečnost, že NOARK poskytuje pětiletou záruční dobu na všechny své výrobky. Pro společnost kvalita není prázdným slovem. Je to závazek.

Všechny výrobky jsou testovány a certifikovány podle standardů IEC a EN. Z toho plyne i sledování zkušebních procesů dle schématu CB i CCA. Výrobky jsou tak certifikovány pro evropský i světový trh. Výrobní závody NOARK jsou certifikovány dle standardů ISO tak, aby byly uspokojeny nejvyšší požadavky v oblasti zajištění kvality a jakosti výroby. Kromě certifikací ISO, NOARK splňuje i přísnější certifikaci CIG023, pro účely pokrytí potřeb nadstandardních testů pro místní certifikační značky, které udělují národní certifikační úřady.

Sortiment
  • Plastové rozvodnice

Plastové rozvodnice řady PNS pro montáž na omítku a řad PNF a PXF pro montáž pod omítku s krytím IP40 jsou určeny pro domovní a všeobecné aplikace.

Ex9T 1PNástěnná verze PNS je nabízena v jedno až čtyřřadém provedení pro 8 až 48 modulů. Varianta pod omítku PNF je k dispozici v provedení pro 8 až 36 modulů, verze s plochým designem PXF pro 12 až 36 modulů rozdělených do jedné až tří řad. Všechny verze jsou nabízeny v provedení s bílými nebo průhlednými dveřmi.

Rozvodnice řady PXS pro montáž na omítku mohou sloužit jako základní ochrana přístrojů s krytím IP30 a nabízeny jsou ve velikostech od 3 do 36 modulů.

Plastové rozvodnice řady PHS jsou určeny pro náročnější aplikace včetně průmyslových. Poskytují krytí IP65, jsou nabízeny v jedno až třířadém provedení pro 4 až 36 modulů. Konstrukce je uzpůsobena k povrchové montáži. Rozvodnice jsou dodávány s průhlednými dveřmi.

Rozvodnice jsou určeny pro aplikace se jmenovitým proudem do 63 A a pro jmenovité hodnoty napětí 400 V AC (i 1000 V DC u PHS). Splňují požadavky norem IEC/ ČSN EN 60670-1, ČSN EN 62208.

Rozvodnice jsou dodávány kompletní včetně montážních přístrojových DIN lišt, krycích desek, N/PE svorkovnic, záslepek pro neobsazené pozice a upevňovacího materiálu. Rozvodnice je možno osadit zámkem (LK PH/LK PN).

Rozvodnice jsou certifikovány mezinárodními akreditovanými zkušebnami a Elektrotechnickým zkušebním ústavem, s.p. Praha.

  • Rozvodnice s plechovými dveřmi PMF

odpinaceRozvodnice PMF jsou určeny zejména pro domovní aplikace. Jejich design je přizpůsoben montáži pod omítku. Dvojitý systém uchycení umožňuje použití i do dutých stěn (testováno žhavou smyčkou při 850°C). Výškově nastavitelný přední plechový rám dovoluje mírně kompenzovat nerovnosti omítky.

Rozvodnice jsou nabízeny ve velikostech 12 až 48 modulů s šířkou 12 (+2) modulů v řadě. Stupeň ochrany proti prachu a vodě je IP40, stupeň ochrany proti mechanickým rázům IK06.

Balení obsahuje plastovou vanu rozvodnice, plechový rám s dveřmi, montážní rám s přístrojovými DIN lištami, N + PE svorkovnice, plombovatelný čelní kryt s výřezem pro přístroje, záslepku neobsazených pozic a upevňovací materiál.

  • Vybavené rozvaděče RN

Plně vybavené a propojené rozváděče RN jsou určeny zejména pro domovní a bytové aplikace. Jejich design je uzpůsoben povrchové montáži na omítku. Jsou připraveny pro snadné použití – je potřeba pouze připevnit rozváděč na zeď a připojit vstupní a výstupní vodiče.

Součástí dodávky každého rozváděče jsou kompletní plastová rozvodnice s bílými dveřmi, montážní materiál, návod, typový štítek, výstupní protokol kusové zkoušky, přístroje Noark, propojovací hřebeny, vodiče, N a PE svorkovnice a nulové můstky.


Ostatní

Jističe – montážní návod

Katalogové listy, manuály a prohlášení o shodě naleznete na této stránce

Ostatní rozvaděče