NOARK ELECTRIC

Úvod / Dodavatelé / NOARK ELECTRIC


Společnost NOARK Electric je celosvětová firma s globálním působením zabývající se vývojem, výrobou a distribucí elektrotechnických přístrojů a komponentů.

noark_01Společnost je součástí nadnárodního koncernu s více než 25 tisíci zaměstnanci. Regionální centra v Šanghaji, Praze a Chicagu řídí aktivity na jednotlivých kontinentech. NOARK Electric investoval miliony eur do vlastního produktového vývoje a pracuje s nejnovějšími technologiemi a výrobními prostředky. Na celosvětový elektrotechnický trh přináší zcela novou příležitost, nadstandardní záruky a bezkonkurenční péči pro zákazníky a obchodní partnery.

Společnost NOARK klade důraz na následující body:

  • Vlastní vývoj a technologie

NOARK nabízí široké portfolio vysoce kvalitních výrobků pro Vaši elektroinstalaci. Produkty se vyrábějí na bázi vlastních technologií. Do výzkumu a rozvoje výrobků NOARK každoročně investuje obrovský kapitál.

  • Nadhled a praktičnost

Cílem společnosti není vyrábět pouze standardní výrobky, chce se přiblížit technologiím budoucnosti. Její tým inženýrů denně hledá nové možnosti technických a technologických řešení. Výrobky se vyvíjejí i s ohledem na pohodlí při jejich instalaci. Jednoduše nainstalovat, snadno a spolehlivě fungovat – to je její motto.

  • Nejmodernější výrobní postupy

Důraz na rozvoj je vyjádřen desítkami registrovaných patentů. Jakmile je produkt certifikován, vyrábí se v moderních továrnách, které jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi. Tím je zajištěna perfektní kvalita a životnost našich výrobků. NOARK Electric dodržuje zásady pro ochranu životního prostředí a environmentální politiku.

  • Pětiletá záruka

svodic-prepeti-noark-trida-12-bc-iimp125-ka-uc275-vac-4pol-ex9ue-103342_1416Vysokou odolnost dokazuje počet spínacích cyklů, který výrazně převyšuje hodnoty požadované standardy. Dalším důkazem kvality je skutečnost, že NOARK poskytuje pětiletou záruční dobu na všechny své výrobky. Pro společnost kvalita není prázdným slovem. Je to závazek.

Všechny výrobky jsou testovány a certifikovány podle standardů IEC a EN. Z toho plyne i sledování zkušebních procesů dle schématu CB i CCA. Výrobky jsou tak certifikovány pro evropský i světový trh. Výrobní závody NOARK jsou certifikovány dle standardů ISO tak, aby byly uspokojeny nejvyšší požadavky v oblasti zajištění kvality a jakosti výroby. Kromě certifikací ISO, NOARK splňuje i přísnější certifikaci CIG023, pro účely pokrytí potřeb nadstandardních testů pro místní certifikační značky, které udělují národní certifikační úřady.

Sortiment

Ostatní
Ostatní rozvaděče