Modus

Úvod / Dodavatelé / Modus

modus_logo


MODUS patří už 20 let k nejvýznamnějším producentům osvětlovací techniky v České republice a k významným exportérům tohoto průmyslového odvětví.

V roce 2006 rozhodli majitelé společnosti o doposud největší investiční akci a to jak do moderních technologií tak do nových prostor pro přestěhování výrobního závodu, kterému již současné podmínky neumožňují další efektivní rozvoj.

146V oblasti technologií, MODUS investuje do nákupu nemodernějších výrobních zařízení jako jsou např. moderní lakovací linka, vystřihovací a děrovací automaty FINNPOWER, tvářecí automaty Salvagnini, jednoúčelové počítačově řízené automaty na výrobu optických systémů, laserové automaty a dalších, které umožňují dosahování požadované kvality a rychlosti zpracování produktu. MODUS bude nadále posilovat vlastní technologicko-vývojovou skupinu a současně daleko více rozvíjet spolupráci s vysokými školami (Plzeň a Liberec).

Nadále bude pokračovat mnohem širší zapojení IT do řízení procesů ve společnosti. Úspěšně jsme zavedli nový komplexní informační sytém. Zprovoznili jsme firemní Intranet a zefektivnili tok dokumentů uvnitř podniku. Celkově se mění jednak vzhled ale hlavně cíl a smysl webové prezentace společnosti směrem k aktivnímu zapojení zákazníků a veřejnosti při komunikaci se společností.

MODUS ještě zvýší důraz na podporu prodeje, kde zákazníkům nabídneme komplexní servis od nabídek až po zpracování světelně technických návrhů a poradenství. Shrnutím lze říci, že současné a budoucí úkoly společnosti jsou zaměřeny na dosažení co nejvyšší kvality a efektivity všech procesů, které ve společnosti probíhají s cílem nabídnout zákazníkům produkty a služby v nejvyšší kvalitě.

Profil Modus
Historie firmy Modus