Megaman

Úvod / Dodavatelé / Megaman

logo_megaman


Společnost MEGAMAN, založena v roce 1994, je globálně úspěšná značka – přední designer, výrobce a distributor inovativních, ekologických a úsporných světelných zdrojů. Používá špičkových technologií pro výrobu světlo emitujících diod (LED) a kompaktních zářivek (CFL).Ucelená řada úsporných zdrojů světla MEGAMAN dosahuje pozoruhodných růstu prodeje ve více než 90 zemích po celém světě. Základní prioriotou společnosti MEGAMAN je zaměření na výzkum, design a výrobu světelných zdrojů s co nejmenším dopadem na naše životní prostředí.

f_limm21040-MEGAMAN je světově uznávaný dodavatelem úsporných světelných řešení, která mohou pozitivně změnit kvalitu života. S inovativními LED a CFL zdroji světla v rozmanitých tvarech, velikostech, barvách a s různými vlastnostmi, nabízí MEGAMAN způsob života, který podstatně prospívá uživatelům i životnímu prostředí. S důrazem na vysokou prioritu snížení důsledků pro životní prostředí, MEGAMAN inovuje, osvětluje, oživuje a zlepšuje naše životy svými inovacemi a novou světelnou technologií.

Produkty MEGAMAN se řídí nejvyššími standarty kvality. MEGAMAN výrobní závody jsou vybaveny jedinečnými montážními linkami, ISO 17025 certifikovanými laboratořemi a life-test místnostmi navrženými podle IEC 60969 a ověřenými SEMKO.

MEGAMAN dosáhl certifikace podle následujících mezinárodních standardů: ISO 9001:2000ISO 14001,OHSAS 18001:1999QC080000 and SA 8000:2001.