Massive

Úvod / Dodavatelé / Massive

massive


Osvětlení je nedílnou součástí každého interiéru a pokud jeho správné volbě nevěnujeme dostatek pozornosti, času a prostředků můžeme i z perfektně navrženého interiéru vytvořit místo k obývání zcela nevhodné a naopak. Pokud by jste se zeptali někoho z našich zaměstnanců nebo odběratelů co charakterizuje naši firmu, tak Vám dají jednoznačnou odpověď, že je to široká ucelená nabídka dekorativních svítidel obsažena v katalogu Masssive. Tento katalog je určen pro všechny typy zákazníků, jsou v něm obsaženy všechny základní směry, jak moderního, tak i klasického osvětlení, tzn., že mluvíme o katalogu, kde si najdete jak křišťálový lustr, tak technické bodové světlo vybavené nejmodernějším zdrojem.

Historie Massive
V roce 1926 si Pieter Josef de Jaeck otevřel dílnu na zpracování bronzu. Původní firma se specializovala na výrobu svícnů a brzy získala dobré jméno. O 10 let později zaměstnával podnik již asi 40 lidí. Od té doby se počet zaměstnanců dále zvyšoval.
Massive stavělo svou budoucnost na vysoké odborné úrovni technického řešení a na kvalitě designu, přičemž průběžně investovalo do nových technologií.

Necelých 81 let po svém vzniku vyrostla skupina Massive v předního výrobce a dodavatele v odvětví osvětlovací techniky. V úsilí zahájeném P.J. de Jaeckem se někdejší dynamický rodinný podnik změnil v úspěšnou nadnárodní společnost.

Nabídka výrobků Massive zasahovala všechny oblasti osvětlovací techniky. Aby se dokonale seznámil s individuálními požadavky trhu, spolupracoval tým návrhářů úzce s odborníky na marketing. Výroba se proto orientovala přímo na potřeby zákazníka.

Jednou z výhod skupiny Massive v průmyslu, která vyžadovala efektivní masovou výrobu, bylo, že celý výrobní proces probíhal ve vlastních továrnách společnosti. Hlavním výrobních komplexem byla továrna v Belgii, která byla vybudována v roce 1986 na rozloze 45.000 m2 v Kontichu nedaleko města Antverp.

Historie Massive Svítidla v České republice se začala psát od roku 1995, když se bratři de Jaeck rozhodli investovat do rychle rostoucího českého trhu. Výsledkem této investice bylo založení Massive Svítidla s.r.o.

Český průmysl dlouhé roky sužovala monotónnost a stagnace. V této době dominovali trhu dost neatraktivní stropní svítidla a osvětlovací zařízení. Objevením se dynamického hráče na trhu se rychle podnítil prodej osvětlovacích zařízení. Čeští zákazníci uvítali kvalitní produkty firmy Massive a jejich moderní design a tak jejich obrat rychle rostl.

V nově vybudované vlastní budově byly zřízeny kanceláře, centrální sklad a moderní vzorkovna.

Od úplného začátku svých operací měl management Massive namířeno na vytvoření osvědčeného profesionálního modelu obchodování založeného na:

 • centrálním skladě umístěném v Čechách,
 • rozsáhlé prodejní organizaci operující ve všech regionech krajiny,
 • vzorkové místnosti s vystaveným kompletním sortimentem nabízených produktů,
 • profesionálně řízenou logistikou,
 • úzké spolupráce se zákazníkem.

Společnost Massive po několika vlastnických změnách fúzovala se společností Philips.

Společnost Philips je jedničkou na trhu v mnoha odvětvích jak v sortimentu technických svítidel, spotřebního zboží , tak v odvětví zdravotnickém. Ve všech svých oborech působnosti se soustředí na poslední vývojové trendy a tak je tomu i s osvětlením pro domácnost.

Jedinečnost Philips produktů vzniká již při jeho samotném navrhování, kdy jsou upřednostňovány moderní jednoduché linie, které v kombinaci s úspornými či led zdroji nabízejí spotřebiteli tu nejvyšší kvalitu designu i technologie.

Design

 • jednoduché a elegantní linie
 • minimalismus a čistota designu
 • kreativita a modernismus,celková harmonie tvarů

Multi

 • svítidla plná života
 • je to festival barev a tvarů, přináší energii a boří konvence
 • optimismus a dobrá nálada

Authentic

 • zpátky k originálu a autenticitě
 • nekončící harmonie a pohodlí
 • tradiční a vítající

Charm

 • elegance a intimita,nostalgie
 • klasický a barokní styl
Výrobci Massive

aqua

Dobré osvětlení v koupelně je cenné, protože tato oblast vyžaduje jak jasné světlo, abyste viděli, co děláte, tak nenásilné celkové osvětlení, jehož použití ráno po probuzení bude pohodlné a příjemné. Osvětlení AQUA tyto potřeby dokonale splňuje. Jde o ucelenou řadu svítidel připravených k instalaci, která jsou určena právě pro koupelnu. Zajišťují zřetelné, jasné světlo, které se ihned rozsvítí v oblastech, kde je nejvíce třeba a přitom vytvářejí celkově příjemnou a klidnou atmosféru. A co více, svítidla AQUA jsou pečlivě konstruována tak, aby byla ve vlhkém prostředí bezpečná a vydržela. Vyznačují se také snadnou instalací a údržbou.

 

cucina

Tento koncept nabízí kvalitní stropní a bodové osvětlení. Mající vyvážený poměr mezi kvalitou, designem a cenou. Jsou použity materiály nejvyšších kvalit (teakové dřevo, broušená ocel a kvalitní hliník).

 

brightlight

Pod touto značkou můžeme najít nabídku jak interiérového tak i exteriérového osvětlení. Tato svítidla jsou určená výhradně pro náš trh a českého zákazníka. Výrobky jsou pečlivě vybírány s ohledem na prodejnost, tzn.že do této kolekce se snažíme vybírat svítidla s vynikající cenou a stále vysokou kvalitou.

 

eseo

Tato svítidla se dají označit jako dekorativní s přívlastkem zdobná až přezdobená, ale která si vždy nacházela svůj okruh zákazníků, proto jsme zařadili mezi naše značky výrobky s názvem Eseo. Tato svítidla jsou pouze vnitřní, vyznačují se nadčasovým designem a uplatnění najdou jak v moderních, tak i v klasických interiérech.

 

lirio

Každé svítidlo označené visačkou LIRIO je vyrobeno podle nejnovějších trendů, se zárukou nejvyšší kvality a dokonalého technického zpracování, proto dokáže uspokojit i nejnáročnějšího klienta.Každé z těchto svítidel má svůj osobitý styl a pokud jsou správně zvolena a umístěna změní i obyčejný interiér v originál.

 

,

Dětský pokoj a předměty v něm hrají v životě každého dítěte důležitou roli a měli bychom se nad tím zamyslet i při výběru správného osvětlení, a proto vznikl koncept KICO, dětská svítidla, která pokud jsou nazírána z pohledu dítěte mají duši a pokud je hodnotí dospělí, jsou funkční a bezpečná.

 

studio

Řada STUDIO nabízí škálu stolních svítidel, která vhodným způsobem nasvítí vaši pracovní plochu.

Různé studie dokazují, že mezi vhodným osvětlením a pracovní produktivitou existuje přímá souvislost:když mají oči dostatečnou podporu, snáze udrží pozornost. Je tedy zřejmé, že správný typ osvětlení zvyšuje pracovní výkon a významně snižuje riziko únavy očí, celkového vyčerpání a bolestí hlavy.

 

topselectionphilipsJe také pochopitelně velmi důležité, aby bylo světlo možné nasměrovat tam, kde ho potřebujeme: směrová světla STUDIO jsou navržena a testována tak, aby bylo možné upravit směr světelného paprsku bez rizika popálení rukou. Chcete-li soustředit svou pozornost, osvětlení STUDIO vám ochotně nabízí světlo na správné místo.

U všech svítidel v tomto katalogu můžete počítat s těmito příjemnými prvky, které jsou typické pro tento sortiment:8462

 • vysoká svítivost
 • stmívatelnost
 • designová svoboda
 • úspora elektrické energie
 • dlouhá životnost
 • výdrž a spolehlivost
 • pracuje v nízkém napětí
 • vysoká bezpečnost a snadné použití
 • kompaktnost a dynamické světelné efekty
 • nenarušující životní prostředí
Sortiment

LIVING AMBIANCE

Svítidla Living Ambiance pomohou ponořit váš domov do nepřeberné škály barev v kombinaci s požadovaným množstvím bílého světla.
Všechny výrobky Living Ambiance lze ovládat společně stejným intuitivním dálkovým ovladačem, kterým lze tlumit nebo měnit barvu světla jednotlivě nebo společně, a to v libovolné požadované kombinaci. Dokonce je možné uložit až tři vaše oblíbená nastavení, která vyvoláte jedním stisknutím tlačítka.
Svítidla Living Ambiance jsou k dispozici v podobě stylových stolních, podlahových a stropních světel.

ARCITONE

Arcitone je jedinečné svítidlo současnosti, vyrobené podle nejvyšších designových standardů a nejmodernějších technologií. Bezchybné formy svítidel Arcitone nabízejí náročné standardy profesionální povrchové úpravy, jejíž prvotřídní vzhled nenarušují žádné skvrny ani viditelné šrouby. K pokročilým funkcím řady Arcitone patří vysoce výkonné diody PowerLED, které nabízejí vysoký světelný výstup z energeticky účinných diod LED s dlouhou životností.

LEDINO

Představte si zdroj světla, který je energeticky účinný a vydrží až 20 let, takže si už nikdy nebudete muset dělat starosti s výměnou žárovky.
Philips Ledino je ucelená řada interiérového osvětlení, jež využívá pokročilou, špičkovou technologii LED.
Toto osvětlení s esencí minimalismu se vzpírá tradičním omezením a vytváří světlo a světelné tvary inspirující čistoty a krásy.

myLIVING

Jedná se o řadu dekorativních nástěnných, stropních, podlahových a stolních svítidel z prvotřídních materiálů v různém barevném provedení.
Řada myLiving využívá nejnovější generaci vysoce výkonné technologie LED.
Řada myLiving je navržena tak, aby dokonale ladila s nejlepšími soudobými dekoracemi interiéru. Díky různým způsobům použití a povrchových úprav ji lze dobře kombinovat s dalšími prvky, jako jsou např. záclony, nábytek, malba a příslušenství, takže svým vzhledem dotváří požadovaný celek.

ECOMOODS

Ecomoods je první řada dostupných svítidel pro domácnost, jež jsou spojením stylového současného designu a nejnovější energeticky účinné technologie. Výsledek je dobrý pro naši planetu i pro vaši kapsu.
Jedná se o dekorativní svítidla, která ve vašem domově vytvářejí nádherně teplé světlo a uvolněnou atmosféru. Tajemstvím je nový způsob získávání světla z fluorescenčního osvětlení.
Instalace svítidel Ecomoods je snadná, neboť jsou dodávány přímo se žárovkami, a osvětlení lze u vybraných výrobků nastavit pomocí ovládacích prvků přesně do té intenzity, jakou si okolnosti žádají.

myHomeOffice

Série výrobků myHomeOffice, to je řada prvotřídních stolních lampiček vytvořených našimi designéry právě pro takové prostory. Každá lampička je elegantní i ergonomická a vyznačuje se poutavými architektonickými liniemi, intuitivními detaily a technicky vyspělými, výraznými klouby, které umožňují nastavit lampičku do nejrůznějších poloh pouze jemným dotykem.
Pod stínítkem výrobků myHomeOffice se skrývají energeticky úsporné diody LED nejnovější generace. Jsou mimořádně energeticky efektivní, protože jejich provoz vyžaduje pouze zlomek energie oproti tradičním světelným zdrojům.

myBathroom

Pro dosažení dobrých výsledků u zrcadla je nutné dobře vidět, takže každé z těchto svítidel obsahuje vysoce kvalitní zdroj světla umožňující dokonalou úpravu zevnějšku.
Tato řada využívá energeticky úspornou technologii pro zajištění vysoce kvalitního světla, které poskytuje dostatečné osvětlení a přitom není nepříjemné.
Důkladná pozornost věnovaná výběru materiálů a výkonu svítidel se postará o to, aby byly výrobky řady myBathroom vhodné do vlhkého prostředí. Svítidla jsou pevně utěsněná, mají krytí podle standardu IP44 nebo IP65 a certifikaci odolnosti vůči vodě.

SmartSpot

Pokud hledáte výbornou kvalitu světla a elegantní řešení osvětlení, které doplní vzhled vašeho domova jemným designem, zvolte bodové osvětlení SmartSpot.
Svítidlo SmartSpot využívá nejnovější technologii osvětlení – energeticky úsporné halogenové zářivky a moderní vysoce výkonné diody LED nové generace.
Svítidla SmartSpot jsou zkonstruována z vysoce kvalitních mateiálů, jako je odlévaný hliník. Díky modernímu zapuštění jsou úhledná a diskrétní.
Mnoho svítidel se může volně otáčet, takže můžete světlo nasměrovat tam, kde ho potřebujete, a svítidla jsou většinou plně utlumitelná.

myLightAccent

Stylové osvětlovací objekty a řešení využívají technologii LED k tomu, abyste mohli vytvářet vlídné a příjemné prostředí doma i okolo, případně abyste měli možnost nasměrovat světlo tam, kde je třeba.
Nabídka produktů určených do obývacího pokoje, ložnice, zahrady a na další místa umožňuje vytvářet atmosféru a dramatické i elegantní světelné efekty nejrůznějšími způsoby na jakémkoli místě, které si zvolíte.