Malpro

Úvod / Dodavatelé / Malpro

Profil a historie firmy MALPRO

Firma MALPRO spol. s r. o. je tradiční český výrobce elektroinstalačních lišt a trubek pro nízkonapěťové vodiče, kabelů a příslušenství. V jejím výrobním portfoliu jsou velmi zajímavé lišty v imitaci dřeva, které svou věrohodností získávají stále víc a víc spokojených zákazníků. Dalším atraktivním sortimentem jsou instalační ohebné trubky v malých návinech, které našly stabilní místo i u zahraničních odběratelů.

malpro_budovaV sortimentu nechybí elektromateriál jako jsou spojovací krabičky, příslušenství k pevným trubkám, svorkovnice, vývodky a další.

Společnost zahájila v roce 1997 a v současné době má své pevné místo na tuzemském i zahraničním trhu. Díky výbornému designu a kvalitě, rychlému servisu a dodacím termínům získává stále nové zákazníky.

Všechny výrobky splňují české normy, jsou odzkoušeny v EZÚ, je na ně vydán certifikát a jsou ve shodě s požadavky IEC a ČSN.

Na základě zkoušek výrobků a inspekce u výrobce byla přidělena značka ESČ. Firma je držitelem certifikátu jakosti dle norem ISO 9001/2000 a značky Česká kvalita.

Katalogy

Malpro katalog (3,17 MB)