LOVATO ELECTRIC

Úvod / Dodavatelé / LOVATO ELECTRIC

O firmě

Profil a historie firmy

LOVATO Electric s.r.o. je dceřinou společností stejnojmenné rodinné italské firmy založené již v r. 1922 – tradičního evropského výrobce nízkonapěťových silnoproudých přístrojů a komponentů pro nejrůznější průmyslové aplikace. LOVATO Electric s.r.o. byla v ČR založena roku 1991 a od té doby dodává své výrobky celé řadě výrobců jednoúčelových a víceúčelových strojů a zařízení.

Celkem v České republice firma zaměstnává ve své obchodní kanceláři v Praze a výrobním závodě v Písku 45 kmenových zaměstnanců a prostřednictvím dlouhodobé spolupráce se dvěma kooperativními dodavateli vytváří dalších 60 pracovních míst v jihočeském regionu i pro hendikepované spoluobčany.

Italie_LovatoSpolečnost LOVATO Electric byla založena v severo-italském Bergamu v roce 1922: Startovní bod rodinné cesty elektrotechnickým průmyslem.

LOVATO Electric vyrábí vlastní výrobky pomoci nejmodernějších technologií. ýrobky LOVATO Electric odpovídají nejdůležitějším mezinárodním standardům.

Jednotlivá zastoupení a 9 dceřiných společnosti LOVATO Electric zaručují dostupnost výrobků a servisu ve vice než 100 zemích po celém světě. Dceřiné společnosti: Kanada, Něměcko, ČR, Spojené Arabské Emiráty, USA, Velká Británie, Polsko, Španělsko, Turecko.

V České republice od roku 1991

budova_lovatoSpolečnost LOVATO Electric s.r.o. je dceřinou společností LOVATO Electric S.p.A. (100% podíl) a v ČR byla založena v roce 1991 v Písku. Od roku 1996 postupně rozvíjí výrobní činnost, která vyústila v kolaudaci nové výrobní haly v červnu 2013. V roce 2010 založila firma obchodní kancelář v Praze, která zodpovídá za prodej v rámci ČR a SR. Dnes společnost LOVATO Electric zaměstnává v ČR 45 kmenových zaměstnanců a prostřednictvím dlouhodobé spolupráce se dvěma kooperativními dodavateli vytváří dalších 60 pracovních míst.

Video – profil společnosti

Další firemní videa naleznete ZDE

Katalogy

Katalogy najdete ZDE

Online katalog

Ostatní

lovatoHomepage

 

www.lovatoelectric.cz