Legrand

Úvod / Dodavatelé / Legrand

Legrand+Logo


Legrand je francouzská společnost, která je aktivní  ve více než 180 zemích světa, kde je zastoupena 70 pobočkami a více než  31 000 zaměstnanci. Patří mezi největší společnosti v oblasti elektrotechniky.

Legrand je světový lídr v těchto oblastech:

• spínače a zásuvky (18 % světového trhu)
• cable management (15 % světového trhu)

Skupina Legrand nabízí kompletní řešení především v těchto oblastech:

• výkonové jištění a spínání, modulární přístroje, rozvodnice a rozváděče, rozvod a příslušenství pro kabeláž, kompenzace jalového výkonu, přípojnicové systémy a NN transformátory
• organizace a vedení kabelů, systémy strukturované kabeláže, nouzové osvětlení
• elektroinstalační přístroje a příslušenství, komfortní elektroinstalace, audio a video vstupní systémy, výrobky ve zvýšeném krytí.

showroom_prahaEnergeticky úsporné a ekologicky zaměřené přístroje Legrand pomáhají snížit spotřebu energií, znečištění životního prostředí či emise skleníkových plynů (CO2). Instalujte energeticky úsporné přístroje Legrand, které můžete snadno identifikovat pomocí tohoto symbolu ico_uspora_energie.

Společnost Legrand v ČR je od roku 2012 členem České rady pro šetrné budovy(http://www.czgbc.org/).

Společnost Legrand klade velký důraz na kvalitu svých výrobků, aby mohla svým zákazníků nabídnout přístroje, které jsou nejen krásné, funkční a spolehlivé, ale především bezpečné.

Na důkaz důvěry, jakou v naše výrobky vkládáme, jsme se rozhodli poskytnout prodlouženou záruční lhůtu 7 let právě na výrobky, které jsou předmětem každodenní potřeby jak profesionálů, tak koncových uživatelů.

Těmito výrobky jsou především spínače, tlačítka a zásuvky, se kterými se denně setkáváte, a kde právě kvalita, a tedy i bezpečnost jsou velmi důležitým faktorem při rozhodování o koupi. Spolu s těmito základními přístroji se prodloužená záruka 7 let vztahuje i na datové, televizní a telefonní zásuvky a to ve všech nabízených designech Niloé, Cariva, Valena, Mosaic, Céliane, Living, Light, Light-Tech, Axolute, Forix, Plexo 55 a Plexo 66.

Informace o produktech, na které se tato 7letá záruka vztahuje, naleznete zde.

Oficiální prohlášení s podmínkami 7leté záruky naleznete zde.

Výrobci Legrand

Zde si vyberte svůj vypínač

Pro informaci o cenách nás prosím kontaktujte 

na tel. 603 830 352.