LAPP kabel

Úvod / Dodavatelé / LAPP kabel

_f_63lapp


V roce 1957 založil Oskar Lapp společnost Lapp Kabel a uvedl na trh první průmyslově vyráběný ovládací kabel na světě – ÖLFLEX®

Dnes vyrábí Lapp Kabel kabely a vodiče pro řadu oborů a trhů: výroba strojů a zařízení, automobilový průmysl, MaR technologie, elektrické a instalační inženýrství, elektronické zpracování dat a další. Produkty Lapp jsou vyráběny ve vlastních výrobních závodech Lapp. Aktuálně dodává přímo ze skladu 40 000 standardních položek. Vyvíjí a vyrábí však také kabely a vodiče přesně dle specifikací zákazníka. Skupina Lapp má ve světě 18 výrobních závodů, 100 obchodních zastoupení a 40 distribučních společností a celkem 3 200 zaměstnanců. V účetním období 2012/2013 činil celkový obrat skupiny 830 mil. EUR.

LAPP GROUP V ČR a SR

Společnostem LAPP KABEL a LAPP SLOVENSKO se daří dlouhodobě a úspěšně rozvíjet obchodní spolupráci se svými zákazníky v České a Slovenské republice, trvale dynamicky růst a díky tomu být velmi úspěšnou a uznávanou součástí nadnárodního holdingu LAPP GROUP. S tímto výsledkem se však nechtěli uspokojit, a proto se rozhodli v budoucnu dalším rovnoměrným rozšiřováním aktivit v oblastech zákaznického servisu, konstrukce, vývoje, výroby, logistiky a služeb zvýšit celkový počet zaměstnanců z dnešních 155 na 300. Tato skutečnost vedla k zásadnímu rozhodnutí vybudovat nové firemní zázemí, které bylo jednoznačně podpořeno majiteli společnosti, rodinou Lapp.

Celý rozhodovací proces byl v roce 2007 završen zahájením výstavby nových administrativních, vývojových, výrobních a skladovacích prostor, které by nám umožnily vytvořit ideální podmínky pro realizaci našich rozvojových plánů. V těsné blízkosti obchodního střediska Centro Zlín ve Zlíně – Malenovicích tak vyrostlo nové Logistické a administrativní centrum společnosti LAPP KABEL, jehož provoz byl zahájen na jaře roku 2008.

V květnu 2009 bylo nové administrativní a logistické centrum oceněno jako Stavba roku 2008 Zlínského kraje v kategorii „Průmyslové a zemědělské stavby“.

V září 2013 oslavila pobočka 20 let úspěšného působení na českém a slovenském trhu. Během této doby se stala spolehlivým partnerem již pro více než 2 000 zákazníků.

Dnes je značka Lapp po celém světě synonymem odbornosti, kvality a inovací. Vysoká úroveň kontinuity a stability zaručená rodinou vlastníků v kombinaci s bezvýhradným zaměřením na zákazníka, silou inovací a trvalou prací pro značku, jsou klíčovými součástmi tohoto úspěchu.


Pro informace o aktuálních cenách nás prosím kontaktujte

na tel. čísle 603 830 352 nebo e-mailu: info@elisch.cz