Kanlux

Úvod / Dodavatelé / Kanlux

logo_kanlux


Společnost Kanlux byla založena v roce 1999 pod původním názvem KANIA CZ jako společnost pro prodej svítidel, světelných zdrojů a elektroinstalačního materiálu na českém trhu. V krátké době byla pro značku Kania a následně Kanlux vybudována velmi dobře fungující distribuční síť. Společnost se pak postupem času stala významným hráčem na českém i slovenském trhu, o čemž svědčí její neustále rostoucí obrat. Dnes Kanlux patří, při porovnání firem podobného profilu, k lídrům českého i slovenského trhu osvětlení.

Budova1_100Kanlux s.r.o. sídlí ve vlastní moderní kancelářské budově ve Frýdku-Místku, kde disponuje v přilehlých vysokých skladovacích halách vynikajícím skladovacím zařízením na celkové ploše přes 6 000 m2. Od samého počátku klade značka Kanlux velký důraz na profesionální služby svým zákazníkům. Distribuci zboží značky Kanlux v České republice zajišťuje zkušený tým čtyř regionálních manažerů prodeje ve spolupráci se špičkovým oddělením péče o zákazníky a logistiky, kteří společně zajišťují vysoce nadstandardní před i poprodejní servis pro každého odběratele.

Budova2_100Mateřská Kanlux S.A. je jeden z největších a nejstarších polských podniků působících v oblasti osvětlení. Proto je značka Kanlux v Polsku nejznámější. Ovšem díky více než desetileté historii české a slovenské části společnosti je značka Kanlux velmi dobře známá a žádaná i v Česku a na Slovensku.

Svou společnost má Kanlux rovněž na Slovensku a v Maďarsku. Navíc jsou výrobky značky Kanlux dále distribuovány také na trzích ve Francii, Německu, Rakousku, Holandsku, Švédsku, Dánsku, Ukrajině, Rusku, Bělorusku, Moldavsku, Litvě, Lotyšsku, Estonsku, Finsku, Bulharsku, Rumunsku, Slovinsku a Černé Hoře. Značka Kanlux se tak díky stálému udržování vysoké kvality svých výrobků a přijatelné ceně těší velkému úspěchu takřka v celé Evropě.