Ing.Ptáček Elektro

Úvod / Dodavatelé / Ing.Ptáček Elektro

logo_ptacekO firmě

Firma založená v roce 1990 se zabývala vývojem a výrobou elektrických slaboproudých zařízení na zakázku, dále pak výrobou elektrických slaboproudých zařízení, kterých byl na našem trhu nedostatek.

Od roku 1995 vyrábí náhradní zdroje vlastní konstrukce, které spolehlivě slouží všem zákazníkům. Její filozofie je vyrábět kvalitní přístroje, které vydrží pracovat desítky let a v případě poruchy jsou snadno, levně a rychle opravitelné. Proto stačí zakoupit pouze jeden náhradní zdroj, který vám bude dobře sloužit dlouhé zimy.

Sortiment

nzuniNáhradní zdroj NZ UNI (staré provedení, vyrábí se již 18 let) – doprodej

Přístroj pro zálohování síťového napětí pro čerpadla ústředního topení do výkonu čerpadel 150W . Součástí přístroje je termostat, který může automaticky zapínat a vypínat čerpadlo v závislosti na teplotě. Teplotu je možné nastavit. Na přání zákazníků firma dodává s více termostaty a upraví zapojení podle přání. Připojení externího akumulátoru. Vhodné i pro elektronická čerpadla Grundfos ALPHA 2.

 

Náhradní zdroj NZ UNI – nové provedení s termostatem a voltmetrem

Přístroj pro zálohování síťového napětí pro čerpadla ústředního topení do výkonu čerpadel 150W . Součástí přístroje je termostat, který může automaticky zapínat a vypínat čerpadlo v závislosti na teplotě. Teplotu je možné nastavit. Připojení externího akumulátoru. nzuni_noveVoltmetr pro měření napětí baterie. Vhodné i pro elektronická čerpadla Grundfos ALPHA 2. Na přání vyrobí i bez termostatu.

 

nzunizNáhradní zdroj NZ UNI Z – závěsné provedení s termostatem a voltmetrem

Přístroj pro zálohování síťového napětí pro čerpadla ústředního topení do výkonu čerpadel 150W . Součástí přístroje je termostat, který může automaticky zapínat a vypínat čerpadlo v závislosti na teplotě. Teplotu je možné nastavit. Připojení externího akumulátoru. Voltmetr pro měření napětí baterie. Vhodné i pro elektronická čerpadla Grundfos ALPHA 2. Na přání firma vyrobí i bez termostatu.

 

nz500Náhradní zdroj NZ 500 – pro zálohování více oběhových čerpadel

Přístroj pro zálohování síťového napětí pro čerpadla ústředního topení do výkonu čerpadel až 300W . Připojení externího akumulátoru. Voltmetr pro měření napětí baterie. Vhodné i pro elektronická čerpadla Grundfos ALPHA 2.

 

nz5004tNáhradní zdroj NZ 500 s více termostaty – pro zálohování více oběhových čerpadel nezávisle spínaných termostaty

Přístroj pro zálohování síťového napětí pro čerpadla ústředního topení do výkonu čerpadel až 300W . Součástí přístroje může být na přání jeden až čtyři termostaty, které mohou automaticky nezávisle na sobě zapínat a vypínat čerpadla v závislosti na teplotě. Teplotu spínání jednotlivých termostatů je možné nastavit. Připojení externího akumulátoru. Voltmetr pro měření napětí baterie. Vhodné i pro elektronická čerpadla Grundfos ALPHA 2.

 

Prohlášení o shodě