GPH

gph_logo


Společnost GPH, spol. s r.o. působí na českém trhu už od r. 1993, kdy ze zcela obchodní firmy – výhradního zástupce mateřské firmy GPH GmbH z Hofu (SRN) – se velmi rychle (již v r. 1994) přetvořili na výrobně-obchodní firmu.

Dnes disponuje výrobní plochou přes 2000 m2, kde je zaměstnáno 55 stálých zaměstnanců. Výrobní závod GPH se nachází v Kynšperku nad Ohří.

Od roku 2001 je certifikovaná dle ISO 9001.

Díky velké výrobní variabilnosti dnes nabízí nejen standardní výrobky z katalogu nebo jejich modifikace, ale zejména spolu se zákazníky vytváří produkty zcela nové, určené pro konkrétní aplikace a to většinou v maloseriovém provedení.

gph_obrazekV současnosti je hlavní podnikatelskou náplní GPH výroba a prodej kabelových armaturspojovacích a ukončovacích systémů pro vodiče a kabely v rozsahu 6 – 1.000 mm2 pro oblast nn a vn. Zároveň je nedílným doplňkem jejích aktivit prodej dalšího kabelového příslušenství a pomůcek pro práci v elektrotechnice, prodej/servis mechanického a hydraulického nářadí pro elektrotechniku a nástrojů i pomůcek pro práci pod napětím do 1 kV.

Po více než třináctiletém vývoji na domácím a zahraničním trhu dokáže společnost GPH nabídnout bezmála 9 000 položek.

Strategickým cílem společnosti GPH ve třetím tisíciletí je prostřednictvím vysoké jakosti produkce, příznivé cenové politiky a kvalitního zákaznického servisu dosáhnout dominantního postavení na tuzemském trhu a podstatně zvýšit podíl exportních aktivit na evropských a mimoevropských trzích.