Gewiss

Úvod / Dodavatelé / Gewiss

imageProfil a historie firmy GEWISS

 Společnost GEWISS byla založena roku 1970. Už od začátku si zakládala na „rozvoji a správném fungování managementu“ a na principu, že změny a inovace jsou jediným klíčem k úspěchu.

V průběhu let společnost dávala důraz především na neustálé investice do výzkumu a vývoje. Díky svému zaměření na inovace společnost úspěšně řešila mnoho problémů a dnes má na kontě 20.000 originálních výrobků a 500 přidružených patentů.

gewiss_companySpolečnost se stále snaží o inovace, protože ty vytváří vhodné podmínky pro růst a rozvoj podnikání a celého výrobního řetězce. Ale především proto, že inovace je součástí GEWISS „historie a bude součástí jeho budoucnosti.

Dnes je GEWISS mezinárodní skupina s přibližně 1600 zaměstnanci působících v 80 zemích po celém světě. Má sedm výrobních závodů (4 v Itálii, 1 v Německu, 1 v Portugalsku a jeden ve Francii), 10 podniků (Německo, Francie, Spojené království, Španělsko, Turecko, Rusko, Rumunsko, Chile, Spojené arabské emiráty a Čína), a centrální logistické centrum v Itálii (Calcinate, Bergamo).

Cílem společnosti je zejména posílit svou pozici na italském trhu, ale také rozšířit své působení do ostatních států.

Již 40 let firma navrhuje a vyrábí své produkty s nejmodernějšími technologiemi, které zaručují vysoké standardy výroby ve všech jejích pobočkách; název GEWISS je ve skutečnosti synonymem kvality, spolehlivosti a bezpečnosti na celém světě.