FENIX GROUP

Úvod / Dodavatelé / FENIX GROUP

fenix-group-logo


Firma Fenix Group nabízí kompletní sortiment elektrického vytápění – topné rohože, topné kabely, topné folie, sálavé panely, přímotopné konvektory, akumulační kamna, ohřívače vody, regulaci bytovou i průmyslovou.

Obchodní skupina Fenix vznikla v roce 1990 jako jedna z prvních soukromých společností v České republice.

  • Vyrábí a nabízí kompletní sortiment elektrického vytápění pro váš dům, kancelář, venkovní aplikace,ale i do průmyslových a zemědělských objektů.
  • Nadstandardní záruční podmínky
  • Poskytované garance jsou podloženy více než 20 letou tradicí
  • Je česká společnost, přesto nadnárodního charakteru – kromě výroby v ČR vlastní také několik výrobních společností v zahraničí.
  • Zboží exportuje do více než 54 zemí světa
  • Zakládá si na férovém přístupu k zákazníkům, vstřícně a rychle reaguje na jejich požadavky.
  • Poskytuje bezplatnou technickou podporu
  • O stabilitě firmy svědčí řada ocenění a hodnocení – je držitelem certifikátu o členství v Registru solventních firem, certifikátu „Česká kvalita“,  hodnocení firem „Top Rating“ a prestižního ocenění „Štika českého byznysu“.

fenix_sroZakládajícím členem byla výrobní společnost Fenix s.r.o. a prvními produkty, které společnost vyráběla, byly úspěšně prodávané elektrické sálavé topné panely ECOSUN. S nárůstem poptávky trhu po těchto produktech následovaly elektrické konvektory ECOFLEX, topné kabely a rohože ECOFLOOR a topné fólie ECOFILM, včetně regulace topných systémů a široké škály doplňkových produktů.

Dynamický růst vyžadoval rozšíření struktury společnosti a z důvodu zachování maximální flexibility byla zvolena forma holdingové společnosti, s jednotlivými a nezávislými členy. V současné době je holding tvořen sedmi obchodními společnostmi a je jedním z největších evropských výrobců plošných elektrických topných systémů – své produkty vyváží již do více než 50 zemí, ležících na 4 světových kontinentech.

Společnost Fenix je po celou dobu své existence výhradně českou společností, bez jakékoliv zahraniční účasti, do své struktury však má začleněny již pět společností se sídlem mimo území České Republiky. Od roku 1997 je výrobní společnost FENIX s.r.o. držitelem certifikátu pro Systém managementu jakosti ISO, který je v pravidelných tříletých cyklech úspěšně obhajován. Poslední recertifikační audit proběhl v říjnu 2012 dle požadavku normy ISO 9001:2008, na jehož základě byl vydán nový certifikát.


Ostatní

Certifikát ISO

Certifikát Česká kvalita

Ostatní prospekty a informace o výrobcích najdete na této stránce

Návody k výrobkům naleznete ZDE

Videa o výrobcích naleznete ZDE

Navrhněte si své podlahové vytápění – ZDE

Trochu teorie o vytápění