Erocomm

Úvod / Dodavatelé / Erocomm

budova_erocommlogo_erocommFirma EROCOMM byla založena jako výhradní zastoupení německé firmy ABL SURSUM v České republice a na Slovensku. Vhodným doplněním rozsáhlého výrobního programu ABL SURSUM je spolupráce s dalšími předními výrobci elektroinstalačního materiálu – WERIT, CAPRI, ELEMATIC, FTG, FLEXATEC, SCHULTE, ISV, IDE, INTERFLEX, SINARD a SIB.
K dodávkám firmy EROCOMM patří také zásuvkové kombinace a kompletní rozváděče, které pro nás dle přání zákazníka kompletuje sesterská firma EROPO, kvalifikovaný výrobce rozvaděčů.

EROCOMM profituje i z trvalé výměny informací s velkoobchody, elektroinstalatéry, projektanty a výrobci. Společná analýza problémů vede i k jejich správnému řešení. K tomu přispívá nejen síť našich obchodních zástupců, ale i pravidelná účast na veletrzích a výstavách. Moderní skladové hospodářství a krátké dodací lhůty jsou pro nás významnými faktory služby zákazníkům. Jen v tom případě, když je naše nabídka zákazníkovi užitečná, je i náš úspěch dlouhodobě zajištěn.

Historii firmy naleznete ZDE.

ABL SURSUM
abl-sursum-logoABL SURSUM patří k významným německým výrobcům elektroinstalačního materiálu. Nynější vynikající pozice na trhu je výsledkem dlouhodobého inovativního vývoje výrobků a v neposlední řadě i jejich vysoké kvality a spolehlivosti.Více než 80-ti letou tradici v oblasti elektrotechniky dokumentují i průkopnické patenty. V roce 1925 patent prvního jistícího automatu na principu elektromagnetického vypínání a o rok později patent nejrozšířenějšího ochranného zásuvkového systému „SCHUKO“.

Pokračováním této tradice je současná nabídka ABL SURSUM do které patří: 1 – 4 pólové jističe se zkratovou odolností 6 a 10 kA v charakteristikách B, C, D, K a Z pro evropské trhy a B, C, D, E, G a Z pro trhy se standardem UL (CSA); motorové jističe a spouštěče; modulové přístroje; plastové rozvodnice, zásuvkové systémy v mnoha národních standardech a materiálových provedeních vč. gumového; vestavné zásuvky a různé přístrojové a karavanové přípojky.