EMOS

logo_emos


Skupina EMOS je obchodní uskupení společnosti EMOS  a jejích čtyř dceřiných společností se sídlem na Slovensku, v Polsku, Slovinsku a Maďarsku. Cílem jejich exportních dodávek je ale většina zemí Evropy. Skupina EMOS se zabývá především prodejem elektrozboží a poskytováním služeb v oblasti montáží a servisu.

Firma EMOS se také zabývá repasem baterií a výrobou akumulátorových sestav.

Společnost EMOS spol. s r.o. se sídlem v Přerově byla založena jako společnost s ručením omezeným v roce 1991. Od svého vzniku prošla dynamickým vývojem a v současné době je jednou z největších obchodních firem na trhu s elektrozbožím součástkového charakteru v celé České republice.  Svého významného postavení dosáhla rozsáhlými podnikatelskými aktivitami. Hlavními obchodními činnostmi jsou import, export, velkoobchodní a maloobchodní prodej, a dále pak společnost poskytuje služby a montáže slaboproudých zařízení. Na bezproblémovém chodu společnosti se podílí více než 200 zaměstnanců. Základní kapitál je tvořen výhradně prostředky pocházejícími z českých zdrojů.

EMOS je držitelem certifikátu ISO 9001 a respektuje technické, technologické i ekologické normy.

786x576_cQ9oPIDále je společnost EMOS exkluzivním distributorem značek GP Batteries, GP Powerbank, GP Lighting a vlastních značek EMOS, BENsat a RAVER. V roce 2012 pak řady výhradní distribuce rozšířily značky Cobra (renomovaná značka v oblasti telekomunikace) a homexpert by Honeywell (přední výrobce termostatů a termostatických hlavic). Spolupracuje tedy s těmi největšími hráči na globálním trhu.

Sortiment produktů společnosti EMOS tvoří více než 1 300 aktivních položek připravených k okamžitému odběru. Jejich nákup a technickou podporu zajišťují takzvané produktové skupiny, do kterých je celé portfolio rozděleno. Produktové skupiny dále posuzují kvalitu dovážených produktů na měřících či testovacích zařízeních, a to buď přímo v sídle společnosti, anebo v autorizovaných zkušebnách.

V prosinci 2001 byl zprovozněn sklad společnosti EMOS na ulici Lipnická v Přerově. Jeho podoba procházela mnohaletým vývojem a kompletní modernizace byla dokončena v roce 2008. Společnost EMOS tak disponuje rozsáhlým a plně moderně vybaveným Eurologistickým centrem a zásobními skladovými prostory s kompletačním a expedičním pracovištěm o celkové ploše 6 750 m2. V současné době sklad disponuje 850 mobilními regálovými pozicemi a 8 900 europaletových míst.

Profil a historie firmy GP Batteries

GP Batteries produkuje jak běžné, tak speciální baterie pro takřka každý domácí spotřebič, od jednoduchých až po ty nejnáročnější. Baterie GP jsou ideálními přenosnými napájecími zdroji pro zařízení jako jsou videokamery, fotoaparáty, MP3 přehrávače, přenosné CD přehrávače, přenosné herní konzole, elektronické hračky, kouřové detektory, rádia a svítilny.

GP Batteries vyrábí také kompletní sortiment miniaturních a speciálních baterií nezbytných pro zlepšování kvality
života do přístrojů jako jsou naslouchadla, lékařské přístroje a hodinky, stejně jako kalkulátory, elektronické diáře, dálkové ovladače a další drobná elektronika.

GP Batteries je důvěryhodný a spolehlivý výrobce a dodavatel baterií, který již více než 40 let vyrábí a prodává zink-uhlíkové, zink-chloridové, alkalické baterie a nabíjecí baterie GP, nabíječky baterií GP PowerBank, svítilny a záložní zdroje energie. Nedílnou součástí nabíjecího programu jsou nabíječky baterií GP PowerBank, které ve většině případů obsahují i nabíjecí baterie NiMH nebo GP ReCyko+. S rozvojem smartphonů a tabletů přišla společnost také s nabídkou GP Portable PowerBank (záložních zdrojů energie).
1014402000_01-B1940

Nejčastěji žádanými položkami jsou nabíjecí baterie AA, a to především baterie GP ReCyko nebo GP 2700. Oba tyto typy baterií patří mezi NiMH baterie, přičemž GP baterie ReCyko jsou baterie s technologií velmi nízkého samovybíjení a jsou přednabité z výroby. Pro oba typy těchto baterií je vhodná jakákoliv nabíječka baterií. Je jen potřeba zvážit, jakou kapacitu baterií pro danou nabíječku zvolit, abyste zajistili optimální rychlost nabíjení. Značka GP Batteries nabízí rovněž LED svítilny.

Baterie GP Recyko+

Baterie GP Recyko+ prokázala své přednosti v porovnání s ostatními nabíjecími bateriemi. Občanské sdružení spotřebitelů TEST provedlo nezávislý test šestnácti nabíjecích baterií, kde se vítězem stala právě baterie GP Recyko+ 210AAHCB. Výsledky testu výrobků byly publikovány na stránkách časopisu dTest.

Na základě dlouhodobého testování, zkušeností a pozitivního ohlasu od uživatelů vyhodnotila společnost Garmin nabíjecí baterie GP ReCyko+ jako nejlepší volbu pro napájení svých outdoorových navigací tedy zejména na cestách, kde jsou na vynikající výkon zařízení kladeny ty největší nároky.


Ostatní

Certifikát ISO

Energetické štítky si můžete vyhledat ZDE

Repas baterií a výroba akumulátorových sestav