ELPLAST-KPZ

Úvod / Dodavatelé / ELPLAST-KPZ

logo_elplastProfil a historie firmy ELPLAST-KPZ

Společnost ELPLAST-KPZ Rokycany, spol. s r.o. navazuje na několikaletou tradici výroby přípojkových, rozpojovacích skříní a elektroměrových rozvaděčů v České republice. Tradiční materiály ocel, beton a hliník, které se používaly na výrobu skříní a rozvaděčů, nahradila naše firmamateriálem SMC , který splňuje náročná kritéria evropských norem, jako IEC a  dalších. Výroba rozvaděčů je soustředěna do provozoven v obci Mlečice, okres Rokycany.
Přístroje, kterými jsou vybaveny jednotlivé typy rozvaděčů jsou tuzemské výroby a rovněž odpovídají harmonizovaným evropským normám.

Společnost ELPLAST-KPZ Rokycany, spol. s r.o. působí ve výrobě přípojkových, rozpojovacích a elektroměrových rozvaděčů již 20 let. Veškerá výroba je prováděna v České republice a výhradně z kvalitních vlastních komponentů a přístrojů evropské produkce. Montáž provádí pouze vyškolený personál se zkušenostmi z oboru a ověřenou praxi v naší společnosti.

Společnost dbá na spokojenost zákazníků a vlastní profesionální pověst. Zaměstnanci jsou připraveni pomoci zákazníkům s aplikací výrobků do praxe, ale i s provozem a servisem rozvaděčů po dobu celé jejich dlouhé životnosti.

Více jak dvacetileté působení na trhu je důkazem spolehlivosti a stability. Výrobky jsou zkoušeny a certifikovány dle evrpoských norem. Rozváděčům vyrobeným ve společnosti Elplast-KPZ byla udělena značka kvality ESČ a Česká kvalita. Systém vývoje a výroby rozváděčů na všech provozovnách je udržován a certifikován dle ČSN EN ISO 9001:2009.

V nabídce rozvaděčů je více jak 1000 katalogových položek. Nabízí a provádí zakázkové úpravy a modifikace rozvaděčů, ale i kompletně zakázkové rozvaděče. Výroba je flexibilní a provádí úpravy přesně dle zadání a požadavku. Při úpravách rozváděčů, nebo při plnění požadavků zákazníka, se zapojují především pracovníci vývoje a jsou zákazníkovi plně k dispozici. Dodací termíny zpravidla nepřesahují 14 dní a to i u zakázkových rozvaděčů nebo jednorázových velkých zakázek.