Draka kabely

Úvod / Dodavatelé / Draka kabely

_f_25draka


Ve výrobním závodě v České republice (založen v r. 1994) společnost vyrábí PVC kabely pro pevné instalace, PVC flexibilní kabely, autovodiče a speciální svazky.

Díky investici z přelomu let 2011 a 2012 po instalaci nové výrobní linky zde dnes vyrábíme rovněž standardní i speciální ploché výtahové kabely.
budova_spolecnosti_draka_kabely2Našim zákazníkům dále dodáváme speciální kabely ze zdrojů skupiny Prysmian Group, např. pryžové a důlní kabely, kabely pro vysoké napětí, kabely pro vysoké teploty, oheň retardující a nehořlavé kabely a mnohé další – nejen kabely a vodiče – dle specifických potřeb zákazníků.

Hlavní dlouhodobou snahou společnosti Draka Kabely, s.r.o. je, aby systém řízení společnosti zabezpečoval včasné, hospodárné a kompletní uspokojování potřeb zákazníka za bezpodmínečného předpokladu vysoké kvality výrobku, dosažené kvalifikovaným personálem, jenž povede k postupnému zvyšování podílu společnosti na kabelářském trhu.

Společnost vznikla sloučením společností Prysmian a Draka,Společnost Prysmian Group je charakteristická i tím, že jde o veřejnou obchodní společnost, tj. společnost, která nemá většinového vlastníka svých akcií, je řízena transparentním způsobem a využívá své schopnosti průběžně udržovat důvěru svých investorů.které samy o sobě měly vedoucí postavení na trzích díky inovacím a technologickému know-how. Kombinujeme sílu obou společností, dosáhli jsme zvýšeného investičního potenciálu a geografického pokrytí a nabízíme nejširší sortiment produktů, služeb, technologií a know-how, jaký je na trhu dostupný.Společnost Prysmian Group je celosvětovou špičkou v oblasti výroby elektrických a telekomunikačních kabelů a systémů.S více než 130letou tradicí a přítomností ve více než 50 zemích světa, 19 000 zaměstnanci a 91 závody drží společnost pevnou pozici v odvětvích špičkových technologií elektrických a telekomunikačních kabelů.


Pro informace o aktuálních cenách kabelů nás prosím kontaktujte

na tel. čísle 603 830 352 nebo na e-mailu: info@elisch.cz