DEHN

DEHN_Logo


Firma se rozvinula ve světoznámý rodinný podnik s mnoha zahraničními dceřinými společnostmi. Více než 1500 zaměstnanců se podílí na zvyšování technické úrovně. Pracují a vyvíjejí v laboratořích a strojích, které často museli sami vyvinout. Na automatizovaných výrobních linkách se vyrábějí součásti a přístroje nejvyšší kvality. DEHN+SÖHNE se v elektrotechnice stal mezinárodně uznávaným pojmem.

V průběhu 100-leté existence firma Dehn vyvinula tři oblasti výroby, které plní její podnikatelský záměr:

  • Vnější ochrana před bleskem
  • Ochrana před přepětím
  • Ochranné pracovní pomůcky

Více než 900 zaměstnanců se podílí na zvyšování technické úrovně. Bádají a vyvíjejí ve vlastních laboratořích, na strojích, které často museli sami vyvinout. Na linkách řízených počítači a organizovaných do výrobních ostrůvků vyrábějí výrobky a přístroje nejvyšší kvality, takže DEHN+SÖHNE se v elektrotechnice stal mezinárodně uznávaným pojmem.

dehn_hromosvodPočínaje první generací svodičů přepětí z roku 1957 se podařilo v průběhu dalších desetiletí vyvinout výrobky a ochranné systémy splňující nejvyšší požadavky neustále citlivější elektrotechniky a elektroniky.

Okolo 3.500 výrobků určených pro ochranu lidí se dnes vyvíjí a vyrábí v Neumarktu – mnohé z nich významným způsobem ovlivnily mezinárodní normy, a tím potvrdily elitní postavení DEHN+SÖHNE ve světové špičce.

Historie

Ostatní