ControlTech

Úvod / Dodavatelé / ControlTech

_f_17controlTech


 

budova_controltechSpolečnost ControlTech vznikla v roce 2000 a od svého počátku zajišťuje distribuci produktů pro průmyslovou automatizaci firmy Rockwell Automation®. Začínala v České Republice. V roce 2001 se rozšířila na Slovensko a v roce 2003 se její aktivity posunuly do Maďarska. V těchto zemích působí i v současné době.

Během vývoje, kterým od založení prošli, se vždy snažila nabídnout zákazníkům více než jen pouhé produkty. Pokusila se vytvořit prostředí, které by pokrylo představy zákaznáků o kompletní nabídce produktů a služeb spojených s průmyslovou automatizací. Vždy se snažila nabídnout zákazníkovi špičkové výrobky, technickou podporu a servisní zázemí, primárně navázané na produkty Rockwell Automation® a k nim doplnit nabídku o sortiment dalších firem, který je blízký a funkčně propojený s Rockwell Automation®. V roce 2006 společnost vytvořila divizi IndustryNet, která do sortimentu začlenila výrobky ProSoft Technology® a SATEL®.

Z původních 18 zaměstnanců v roce 2000 se rozrostla na současných 60. Ve skladu má zásoby více než 2000 položek v hodnotě přesahující 1 milion EUR.

Jako distribuční firma poskytuje předprodejní i poprodejní technickou podporu, aplikace výrobků ale zajišťují autorizovaní Systémoví Integrátoři, jejichž síť pokrývá celé spektrum průmyslových odvětví, na která se specializují.


100-c 140m-d8 1492-rcda2