Cablofil

Úvod / Dodavatelé / Cablofil

Již od svého uvedení na trh prokázaly drátové kabelové lávky Cablofil®, že jsou ideální volbou pro uložení kabelů při jakémkoli typu instalace. Poprvé byly uvedeny na trh v Evropě v roce 1972. Cablofil® je jedna z nejznámějších značek na světě. Po desetiletí tento produkt poskytuje efektivní, účinné a moderní řešení v uložení kabelů.
Cablofil® se rozrostl na 17 poboček po celém světě zajišťujících technickou, logistickou a prodejní podporu společně s 1200 distributory ve více než 60 zemích. 100% kabelových lávek Cablofil® se vyrábí ve 4 výrobních závodech v Evropě a USA s kapacitou 1200 km měsíčně.

Stálá snaha o uspokojování rostoucích požadavků zákazníků vede Cablofil® k prověřování každého kroku ve výrobním postupu a aplikaci přísných procedur pro zabezpečení nejvyšší možné kvality každého produktu. Cablofil® realizuje v oblasti výzkumu a vývoje strategií, která nabízí montérům a projektantům moderní produkty spojující spolehlivost, bezpečnost a hodnotu. Vůdčí role Cablofil® v oboru nosných úložných konstrukcí pro kabeláž je osvědčena množstvím technických certifikací, patentů a nezávislých ocenění.

 

obr_vyhodyDrátové kabelové lávky Cablofil

FLEXIBILNÍ SYSTÉM S VYNIKAJÍCÍ NOSNOSTÍ V RŮZNÝCH MATERIÁLOVÝCH ÚPRAVÁCH

Výhody lávek Cablofil

Stejná nosnost jako perforované žlaby

Většina příslušenství (spojky, konzoly) je bezšroubová, což výrazně šetří čas při instalaci

Síťová struktura umožňuje pohodlnou manipulaci a dokonalé obcházení překážek

Minimální možnost usazování prachu, lepší odvětrávání kabelů

 

RŮZNÉ MATERIÁLOVÉ PROVEDENÍ

Elektrolytické zinkování, žárové zinkování ponorem, nerezové oceli 304L, 316L.

Videa