Black & Decker

Úvod / Dodavatelé / Black & Decker

black-decker-logo


Společnost Black & Decker (Czech), s.r.o. je součástí korporace Stanley Black & Decker, která vznikla v roce 2010 sloučením dvou silných společností The Stanley Works a Black & Decker. Historie původní společnosti Black & Decker však sahá až do roku 1910. Black & Decker představuje jednu z nejvýznamnějších značek na celosvětovém trhu s elektrickým nářadím a příslušenstvím na světě. V oblasti obchodních aktivit s výrobky pro použití v domácnosti je v USA na vedoucí pozici. To platí i pro světové konkurenty pohybující se v oblasti průmyslu malých zařízení pro použití v domácnosti.

vrtacka_black_deckerV současnosti je Black and Decker celosvětovým prodejcem a výrobcem kvalitních výrobků používaných v domácnostech nebo na zahradách pro spotřebitelské použití. Je také hlavním dodavatelem informačních systémů a služeb pro státní i komerční klienty na celém světe. S prodejem svých výrobků ve více než 100 zemích světa a přibližně s polovinou svých výnosů, které pocházejí z území mimo USA, drží výrobní linky společnosti Black and Decker ve svých oborech hlavní podíl na trhu.

Společnost Black and Decker je vůdčím světovým výrobcem elektrického ručního nářadí pro dům a zahradu a elektrického nářadí pro profesionální použití. Její produkty a služby jsou na trzích ve více než 100 zemích. V 10 zemích má výrobní závody a zaměstnává přibližně 29 000 lidí po celém světě. Společnost Black and Decker je vystavena na silných základech. Její obchodní jméno budí respekt a má důvěru na celém světě. Mezinárodní síť výrobců je jednou z nejpokrokovějších a nejefektivnějších sítí na světě. Průbojná marketingová orientace soustředěná na zákazníka dodává množství úspěšných nových výrobků a podporuje dobré jméno z hlediska kvality, inovace, konstrukce a cen. Dnes působí společnost Black and Decker ve třech obchodních úsecích:

  • Elektrické nářadí a doplňky

Tato divize distribuuje elektrické nářadí, elektrické nářadí pro zahradu a také elektrické výrobky pro domácí čištění.

  • Hardware a výrobky pro zdokonalení domácnosti

Divize hardware a zdokonalení domácnosti vyrábí a prodává bezpečnostní hardwarové výrobky sestávající z dveřních zámků, zařízení k východu, koupelnové a kuchyňské doplňky a náhradní díly.

  • Technologie upevňovacích systémů

Divize upevňovacích a montážních systémů vyrábí a distribuuje rozsáhlou řadu kovových a umělohmotných hmoždinek a konstrukčních upevňovacích systémů pro obchodní využití.

Historie

www.blackanddecker.cz