BEGHELLI

Úvod / Dodavatelé / BEGHELLI

logo-begh


Společnost Beghelli-Elplast se na českém trhu pohybuje pod různými názvy již přes 130 roků.

 

budova_433_192Za tu dobu si dokázala vytvořit jméno jako výrobce kvalitního osvětlení, které splňuje nejpřísnější technické a estetické požadavky. Na domácím trhu se řadí mezi nejvýznamnější producenty svítidel, výrobky se značkou Beghelli se velmi dobře uplatňují také na zahraničních trzích v Evropě a zámoří. V současnosti je společnost Beghelli-Elplast součástí nadnárodního seskupení Gruppo Beghelli, které mu dodává potřebnou ekonomickou stabilitu a zároveň zajišťuje distribuci a technickou podporu na nových trzích v zámoří jako jsou Mexiko, USA, Hong Kong nebo Kanada.

 

Složení sortimentu Beghelli-Elplast je uzpůsobeno tak, aby společnost byla schopna nabízet kompletní osvětlovací řešení pro nejrůznější projekty a vycházet vstříc různorodým požadavkům. Nosná část výrobní náplně je tvořena interiérovými a průmyslovými zářivkovými svítidly. Jedná se hlavně o tradiční vestavná, přisazená či závěsná mřížková svítidla a o svítidla s vyšším krytím, odolná proti nárazům. Jednotlivé typy svítidel jsou nabízeny v mnoha variantách tak, aby co nejpřesněji vyhověly požadavkům zákazníků.

 

3V nabídce Beghelli-Elplast lze nalézt také svítidla speciálně konstruovaná pro specifická prostředí se zvláštními požadavky na kvalitu a odolnost, jako jsou například svítidla s vysokým krytím IP 66 a speciálními světelnými vlastnostmi určená pro použití ve zdravotnictví, svítidla pro sportoviště odolná proti nárazům apod. Nabídku zářivkových svítidel pak doplňují svítidla výbojková, která jsou určená pro osvětlení v průmyslu, nebo osvětlení venkovní, jako např. ulic, parků, sportovišť apod. Zvláštní skupinu pak tvoří svítidla kruhová vestavná – downlighty. Do sortimentu Beghelli-Elplast byla nedávno zařazena také svítidla zářivková prachotěsná, která jsou určená pro prostory s nebezpečím výbuchu hořlavých plynů – Zóna 02 a pro prostory s nebezpečím výbuchu hořlavých prachů – Zóna 22. Významnou úlohu hrají také nová svítidla na bázi výkonových LED, které sledují celosvětový trend jejich rozvoje.


Ostatní