Arkys

Úvod / Dodavatelé / Arkys

Profil a historie firmy ARKYS

Společnost ARKYS, s.r.o., působící na českém trhu již 17tým rokem (založena byla v roce 1997), se za dobu své existence stala největším výrobcem a dodavatelem drátěných kabelových žlabů v České republice.

Jednou z jejích velkých obchodních předností je skutečnost, že při výrobě kabelových žlabů není odkázána na žádné subdodávky. Celou výrobu kabelových žlabů a jejich příslušenství, včetně finální časově velmi náročné povrchové úpravy zinkováním, realizuje prostřednictvím vlastních technologií.

foto-budovy-arkysJejí zinkovna je jednou z nejmodernějších galvanovacích linek v ČR. Pro výrobu žlabů typu MERKUR 2 v roce 2010 společnost dokončila moderní automatizovanou výrobní linku s vysokou výrobní kapacitou.

Díky této skutečnosti je schopna velmi pružně reagovat na požadavky zákazníků a expedovat často i velké zakázky ve velmi krátkých časových úsecích.

Osvědčený a dlouhodobě prověřený systém kabelových žlabů MERKUR doplňuje systémem MERKUR 2, který vychází z dlouholetých zkušeností a reflektuje nové požadavky na optimalizaci a efektivitu jeho použití. Stejně jako jeho předchůdce je určen pro realizaci kabelových tras silnoproudých, světelných a motorických rozvodů, slaboproudů, rozvodů měření a regulace a další podobné účely.